Perfect enemy
Bun venit pe Perfect Enemy si sper sa va distrati in voie, dar mai intai, dati o raita pe la reguli ^.^

P.S. Bara de warm imi sta la dispozitie Blushing:)
Perfect enemy
Bun venit pe Perfect Enemy si sper sa va distrati in voie, dar mai intai, dati o raita pe la reguli ^.^

P.S. Bara de warm imi sta la dispozitie Blushing:)
Perfect enemy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Naruto vs Sasuke

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
sSoph
Academy Student
sSoph


Mesaje : 13
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 27
Localizare : Blaj

Naruto vs Sasuke Empty
MesajSubiect: Naruto vs Sasuke   Naruto vs Sasuke Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 6:22 am

Vejnica intrebare...Naruto sau Sasuke?
Care credeti ca e mai puternic?Cine ar castiga intr-o lupta?

Parerea mea e cam asa:
Desi initial tind sa inclin spre Sasuke, care a evoluat frumos si inca o data da dovada de capacitati analitice deosebite in lupta impotriva lui Deidara alegerea mea finala ramane Naruto. De ce?
- pentru ca Naruto nu se lasa mai prejos si isi depaseste maestrul (Jiraya-sama); in lupta cu Pain, se observa clar cat de mult a evoluat Naruto;
- pentru ca Sasuke, recent posesorul a Mangekyou Sharingan esueaza lamantabil cu al sau grup Hawk in a captura pe 8
- pentru ca Sasuke, desi a aflat ce a facut cu adevarat Itachi, se lasa manipulat de Madara; inca nu isi pretuieste radacinile si adevaratii prieteni;
Sus In jos
kaiko kimy-chan
Jonin
kaiko kimy-chan


Mesaje : 132
Reputatie : 6
Data de inscriere : 20/01/2011
Varsta : 26
Localizare : Daca iti spun, v-a trebui sa te omor.

Naruto vs Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Naruto vs Sasuke   Naruto vs Sasuke Icon_minitimeMar Mai 10, 2011 7:46 am

Inainte eu tineam cu Sasuke, dragut, puternic, misterios. Insa, acum tin cu Naruto. Are vulpea cu noua cozi sigilata in el si ii poate da chakra, plus ca l-a invins pe Pain de unul singur. Si mi se pare intr-un fel mai normal decat Sasuke, care este un criminal cautat.
Sus In jos
Dsk
Academy Student



Mesaje : 18
Reputatie : 1
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 30
Localizare : Marte

Naruto vs Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Naruto vs Sasuke   Naruto vs Sasuke Icon_minitimeSam Iun 11, 2011 8:56 am

Initial as fi spus Sasuke...dar nu pot...stiu ca nu ar castiga intr-o lupta.Chiar daca Naruto e cam zapazit la inceputul animeului el da dovada pe parcurs de inteligenta si curaj incepand sa vada lucrurile intr-un mod matur!Chiar daca Sasuke face parte dintr-un clan puternic, Naruto este inzestrat cu o putere foarte mare si greu de invins.Eu una pariez pe Naruto.....Daca ma gandesc bine poate ca amandoi sunt la fel de puternici si la sfarsit amandoi cad obositi si nimeni nu mai castiga!!




Happy end!
Sus In jos
● Lene
Genin
● Lene


Mesaje : 36
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/01/2012
Varsta : 27

Naruto vs Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Naruto vs Sasuke   Naruto vs Sasuke Icon_minitimeSam Feb 25, 2012 2:17 am

Acum 3 ani as fi spus si eu Sasuke... Dar acum nope. O cauza sunt fanii infcati si nebuni car eimi dau dureri de cap.
Si o alta parte este animeul in sine. Cum am ajuns la shippuden totul a inceput sa se schimbe, iar Sasuke e sub orce critica... Pur si simplu il urasc!
Deci il aleg pe Naruto care mereu incearca sa progreseze in bine si sa ajute cum poate orice om.
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Naruto vs Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Naruto vs Sasuke   Naruto vs Sasuke Icon_minitime

Sus In jos
 
Naruto vs Sasuke
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sasuke vs Itachi
» Demoni din Naruto
» Clanurile din Naruto
» Cate jutzu-uri din Naruto stiti?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Perfect enemy :: Animeuri :: Naruto-
Mergi direct la: