Perfect enemy
Bun venit pe Perfect Enemy si sper sa va distrati in voie, dar mai intai, dati o raita pe la reguli ^.^

P.S. Bara de warm imi sta la dispozitie Blushing:)
Perfect enemy
Bun venit pe Perfect Enemy si sper sa va distrati in voie, dar mai intai, dati o raita pe la reguli ^.^

P.S. Bara de warm imi sta la dispozitie Blushing:)
Perfect enemy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Limita de varsta

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nywa
Niukenin
Nywa


Mesaje : 2122
Reputatie : 38
Data de inscriere : 21/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Akatsuki group

Limita de varsta Empty
MesajSubiect: Limita de varsta   Limita de varsta Icon_minitimeDum Mar 03, 2013 4:22 am

Limita de vrasta pe care cu toti o vedem pe la televizor - Acordul Parintilor (A.P.) +12; +15; +18; <= sunt doar niste indicatii pe care televiziunea este obligata sa le puna sau autorul de carti. Aceste indicati sunt mai mult sau mai putin informative pentru public, care arata unde se incadreaza sau ar trebui sa se incadreze un film - de actiune; horror; thriller; aventura; comedie (Scary Movie), etc. - sau o carte, dar nimeni nu le respecta. De aceea cand vedeti la un fic +15; +16; etc. sa stiti ca nu e restictionarea la varsta, ci doar o informare a publicului pana unde se incadreaza actiunea.

Cuvant sfant: Cei interzis, e frumos si placut - nu va ganditi la prosti, ganditiva la discoteca Lovestruck Lovestruck
Sus In jos
https://perfectenemy.forumgratuit.ro
Kagome San
Academy Student
Kagome San


Mesaje : 21
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/12/2014

Limita de varsta Empty
MesajSubiect: Re: Limita de varsta   Limita de varsta Icon_minitimeSam Dec 27, 2014 2:26 pm

Multumim pentru info
Sus In jos
http://japanandkorea.wikiforum.ro
 
Limita de varsta
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Perfect enemy :: Hello everybody :: Reguli-
Mergi direct la: