Perfect enemy
Bun venit pe Perfect Enemy si sper sa va distrati in voie, dar mai intai, dati o raita pe la reguli ^.^

P.S. Bara de warm imi sta la dispozitie Blushing:)
Perfect enemy
Bun venit pe Perfect Enemy si sper sa va distrati in voie, dar mai intai, dati o raita pe la reguli ^.^

P.S. Bara de warm imi sta la dispozitie Blushing:)
Perfect enemy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 My AMV`;X

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Zozoleee97
Genin
Zozoleee97


Mesaje : 32
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 27
Localizare : Petrosani

My AMV`;X Empty
MesajSubiect: My AMV`;X   My AMV`;X Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 4:47 am

M`am gandit sa ma laud si eu putin cu AMV`urile mele chiar daca mai am de lucrat si nu prea ma pricep....totusi merge:]]
Sus In jos
Denissu-chan
Chiunin
Denissu-chan


Mesaje : 119
Reputatie : 1
Data de inscriere : 27/02/2010

My AMV`;X Empty
MesajSubiect: Re: My AMV`;X   My AMV`;X Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 7:41 am

Ce vorbesti ca pentru un amv chiar si incepator poate este foarte bun O_O. Eu habar nam sa fac un amv, si nici nu ma pasioneaza, dar imi place sa vad la altii si sa le privesc. Imi place tare mult X3. O problema insa, e scurta, vreau mai lunga XD. Sa ai ce sa privesc. :]]
Sus In jos
Nywa
Niukenin
Nywa


Mesaje : 2122
Reputatie : 38
Data de inscriere : 21/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Akatsuki group

My AMV`;X Empty
MesajSubiect: Re: My AMV`;X   My AMV`;X Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 8:57 am

Imi place foarte mult A.M.V.-ul tau, dar vezi ca ai folosit niste efecte, unde pur si simplul, efectul iti fura privirea, iar imaginea numai iesea in evidenta. Stai ca iti spun unde imaginea s-a dus si a iesit in evidenta efectul.

1. = 0:15 - aici ai folosit un efect ce mi-a facut senzatia de durere de ochi. Efectul in sine e gradut, dar pe mine m-au durut ochii.
2. = 0:23 - aici efectul e prea puternic si face ca videoul propriu-zis sa fie sters sa spun asa, fiindca ochii umani se atintesc mereu spre lumina si cum acel efect e cu lumina puternica, videoul din mijloc se sterge de pe retina sa spun asa.

Pentru incepatoare, bravo, imi place video-ul, dar prea multe efecte obositoare ai folosit. Asa ele sunt spectaculoase, dar cam obosesc ochiul. Astept nextul si vorba lui Denissu-chan ^.^. Fa-l mai lung :D
Sus In jos
https://perfectenemy.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





My AMV`;X Empty
MesajSubiect: Re: My AMV`;X   My AMV`;X Icon_minitime

Sus In jos
 
My AMV`;X
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Perfect enemy :: Fan makeid :: AMV-uri-
Mergi direct la: