Perfect enemy
Bun venit pe Perfect Enemy si sper sa va distrati in voie, dar mai intai, dati o raita pe la reguli ^.^

P.S. Bara de warm imi sta la dispozitie Blushing:)
Perfect enemy
Bun venit pe Perfect Enemy si sper sa va distrati in voie, dar mai intai, dati o raita pe la reguli ^.^

P.S. Bara de warm imi sta la dispozitie Blushing:)
Perfect enemy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...

In jos 
+8
♥Piersicuţă
Biiby<3
TheBestCookie:X
Savarina Ali
Beatrix King
StarBoy09
yumyum.cherry^^v
Denissu-chan
12 participanți
AutorMesaj
Denissu-chan
Chiunin
Denissu-chan


Mesaje : 119
Reputatie : 1
Data de inscriere : 27/02/2010

Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Empty
MesajSubiect: Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...   Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Icon_minitimeMar Aug 10, 2010 4:27 am

Pai cand ajungem la varsta maturitatii sau mai la 20 de ani banuiesc ca aveti ceva idei ca vati dori sa faceti.
Ey bine cam ce vati propus sau ce va doriti sa faceti? Sa vedem ce planuri aveti in capsor. Konichiwa Bye
Sus In jos
yumyum.cherry^^v
Airbender
yumyum.cherry^^v


Mesaje : 447
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Land of Death, Land of Cookies and Land of Happiness(sometimes I'm there)

Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Empty
MesajSubiect: Re: Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...   Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Icon_minitimeMar Aug 10, 2010 6:30 am

Cine stie... daca ma maturisez suficient si primesc minte destula m-as face psiholog

De ce? Poi... asa as ajuta foarte multi oameni, as impiedica sinuciderile, crimele etc etc (sa speram) :pale:

poate as da ceva speranta...cine stie

si in timpul liber (un fel de hobby) as compune cantece (vai ce mi-as dori) dar nu ma pricep, fir ar Da-ti mai tare ca pe , sau sa scriu ceva romane

Cam atat, daca imi vin idei am sa mai trec pe aici.

Super topicul, bravo!!!
Sus In jos
StarBoy09
Genin
StarBoy09


Mesaje : 84
Reputatie : 3
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Lugoj

Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Empty
MesajSubiect: Re: Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...   Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Icon_minitimeJoi Sept 23, 2010 8:05 am

Cand eram mai mic sa zicem ca visam sa fiu fotbalist:( dar cu timpul visul mi sa spulberat(incet incet) ,acum as vrea Inginer..



O mica intrebare pentru MoonLight,crezi ca,ca si psiholog ai impiedica:sinuciderile, crimele.Eu unul ma indoiesc amarnic,multe crime,sinuciderii(se intampla instantaneu nu e ceva premeditat)
Sus In jos
Beatrix King
Ninja-Hunter
Beatrix King


Mesaje : 207
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Alexandria

Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Empty
MesajSubiect: Re: Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...   Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 11:13 am

Eu ... :-? Visez sa devin chirurg :x Sau legist :D
Sus In jos
yumyum.cherry^^v
Airbender
yumyum.cherry^^v


Mesaje : 447
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Land of Death, Land of Cookies and Land of Happiness(sometimes I'm there)

Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Empty
MesajSubiect: Re: Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...   Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Icon_minitimeSam Noi 27, 2010 10:54 am

pt star boy

well, atunci de ce mai vin la mine? da, aici ai dreptate dar pot fi oprite faptele astea si nu numai mai sunt si alte probleme peste care da intotdeauna omul...

omul are constiinta, depinde daca e si bolnav de ceva, aici intra doctorul in ring, pe cat la cei ce nu sufera de ceva anume zic ca nu va fi greu sa le explici ca nu este bine, sau este bine la ce se gandesc

asta e opinia mea...
Sus In jos
StarBoy09
Genin
StarBoy09


Mesaje : 84
Reputatie : 3
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Lugoj

Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Empty
MesajSubiect: Re: Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...   Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Icon_minitimeJoi Dec 09, 2010 7:35 pm

Sorry pentru of-topic;),pentru yumyum.cherry^^v da ok eu ti-am inteles punctul de vedere;),dar ``omul are constiinta, depinde daca e si bolnav de ceva, aici intra doctorul in ring, pe cat la cei ce nu sufera de ceva anume zic ca nu va fi greu sa le explici ca nu este bine, sau este bine la ce se gandesc``-da are constiinta dar in anumite momente uiti de toate princiipile,legile si chesti de genul;) si nu iti doresti sa faci decat rau.Sper ca nu ai luat-o in nume de rau:)
Sus In jos
Savarina Ali
Jinchuriki
Savarina Ali


Mesaje : 390
Reputatie : 15
Data de inscriere : 18/06/2010
Varsta : 28
Localizare : In inima ta

Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Empty
MesajSubiect: Re: Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...   Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Icon_minitimeJoi Dec 09, 2010 8:45 pm

Eu ma gandeam sa ma fac psiholog si doctor pediatru =]] Stiu ca este o oarecare legatura intre cele doua, deoarece trebuie sa stii cum sa vorbesti cu copii. Si in mare parte cu copii ai de-aface. Trebuie sa le intelegi durerile si toate suferintele. Si eu zic ca imi iese destul de bine, avand in vedere ca deja am ajutat la unele cazuri.... si aveam si persoane mai mare [doua la numar de 16 si 18 ani] si unul mai maic decat mine [de 10 anisori] care vroiau sa se arunce in ghiol. Eh eu una cred ca psihologia ajuta si la faza cu sinuciderile, crimele, si m-am gandit sa pun si aceste intamplari pentru discutia de mai sus.

Capu' Chuu
Sus In jos
http://alisu24.blogspot.com/
TheBestCookie:X
Academy Student
TheBestCookie:X


Mesaje : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/01/2011
Varsta : 26

Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Empty
MesajSubiect: Re: Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...   Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 8:04 am

Nu stiu eu as vrea sa imi termin studiile intai si na sa am un boyfrend cute si asta e ceva:> ca sa am asa si un baiat de maritat:))
Eu vreau sa ma fac avocata sau medic veterinar.
Sus In jos
Biiby<3
Academy Student
Biiby<3


Mesaje : 11
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau

Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Empty
MesajSubiect: Re: Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...   Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 5:00 am

etto...eu as vrea sa fiu medic legist Jason X 2 ..desi la inceput vroiam sa fiu medic stomatolog dar ma gandeam ca poate fac vre`o prostie in gura omului si dupa ma da in judecata Laughing ...iar apoi vroiam sa fiu detectiva sau criminalsta...dar imi place mai tare anatomia decat chimia..deci...daca ar fi sa fiu medic legist as avea si slujba bazata pe anatomie si as coopera si cu politia in diferite cazuri Oh dear...
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Empty
MesajSubiect: Re: Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...   Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Icon_minitimeVin Iun 03, 2011 2:45 am

Eu vreau sa fiu psiholog.Pentru ca imi place sa vorbes cu oamenii,sa-i ascult,sa-i ajut cu ce pot.Si ca psiholog,as putea sa zic mai mult decat ''Totul o sa fie bine.''
Sus In jos
♥Piersicuţă
Academy Student
♥Piersicuţă


Mesaje : 23
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 25
Localizare : In punguta cu surprize <3

Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Empty
MesajSubiect: Re: Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...   Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 5:48 am

Gottamachi...Ce ar putea fi Elz?
Poi cand eram mai micuta am vrut sa fiu cantareata/dansatoare, dar mi-am dat seama ca nu ma pricep nici la una nici la alta, apoi am vrut sa devin avocat [asta din cauza episoadelor de pe AXN Crime], apoi medic veterinar, econimista, etc. Deci nu prea stiu ce vreu sa fiu >.>, dar simt ca o sa devin cineva cunoscut, poate chiar scriitoare, de ce nu?
Sus In jos
Nywa
Niukenin
Nywa


Mesaje : 2122
Reputatie : 38
Data de inscriere : 21/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Akatsuki group

Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Empty
MesajSubiect: Re: Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...   Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 6:33 am

Eu as vrea hair-style si make-up party si scriitoare de ce nu ^.^
Sus In jos
https://perfectenemy.forumgratuit.ro
● Lene
Genin
● Lene


Mesaje : 36
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/01/2012
Varsta : 27

Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Empty
MesajSubiect: Re: Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...   Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Icon_minitimeDum Ian 29, 2012 7:34 am

Eu una vreau sa lucrez pe smurd.
Sau si mai bine, la morga.^^
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Psycho
Metalbender
Psycho


Mesaje : 739
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/02/2012
Localizare : Yaoi world

Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Empty
MesajSubiect: Re: Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...   Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Icon_minitimeSam Feb 18, 2012 4:05 am

Timy, sa sti ca ar fi misto la morga o.o

Eu inca am vise ce nu stiu daca vor putea fi indeplinite: detectiv <3 am o pasiune epntr crima sau altele, mai ales ca toata ziua sunt cu o carte politista in mana, niciodata romance. Si, as vrea sa fiu mangaka sau de ce nu creator desene animate o.o (chiar si sa fac o vizita in japonia sa fac anime) Adica imaginatie lumea zice ca am, cu desenul nu prea ma imprietenesc ce-i drept :]] Scriitor, ar fi o idee. Si alte vise <3

Psycho XD
Sus In jos
● Lene
Genin
● Lene


Mesaje : 36
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/01/2012
Varsta : 27

Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Empty
MesajSubiect: Re: Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...   Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Icon_minitimeSam Feb 25, 2012 2:14 am

OOO da, cate vise xD
Si stiu ca e misto la morga deoarece nu prea ai de lucru numa sa despici mortii...
Sa bagi organele in ceara sa le cantaresti etc... Un prieten din germania lucreaza acolo<3
Misto rau:>
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Anne Marie.
Genin
Anne Marie.


Mesaje : 46
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/07/2012
Varsta : 29
Localizare : * Craiova damn City *

Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Empty
MesajSubiect: Re: Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...   Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Icon_minitimeLun Iul 16, 2012 4:24 am

mhm, mi-ar placea sa fiu judecator... desi la un moment dat oscilam intre psihiatru si judecator m-am gandit ca n-as face fata sa vad sange la medicina si oricum sunt planta la chimie deci nu as trece nici de primul an. de ce judecator? imi place dreptateaa , desi se zice ca justitia e oarba...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Empty
MesajSubiect: Re: Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...   Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci... Icon_minitime

Sus In jos
 
Cand vei fii mare, ce ai vrea sa faci...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Perfect enemy :: Hello everybody :: Hai la discuti-
Mergi direct la: