Perfect enemy
Bun venit pe Perfect Enemy si sper sa va distrati in voie, dar mai intai, dati o raita pe la reguli ^.^

P.S. Bara de warm imi sta la dispozitie Blushing:)
Perfect enemy
Bun venit pe Perfect Enemy si sper sa va distrati in voie, dar mai intai, dati o raita pe la reguli ^.^

P.S. Bara de warm imi sta la dispozitie Blushing:)
Perfect enemy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sa-mi bat yalele de la usa, cu dublu posting al vostru !!

In jos 
AutorMesaj
Nywa
Niukenin
Nywa


Mesaje : 2122
Reputatie : 38
Data de inscriere : 21/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Akatsuki group

Sa-mi bat yalele de la usa, cu dublu posting al vostru !! Empty
MesajSubiect: Sa-mi bat yalele de la usa, cu dublu posting al vostru !!   Sa-mi bat yalele de la usa, cu dublu posting al vostru !! Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 5:29 am

Ba! Fratilor, parca am scris sau nu la Reguli, fara dublu sau tripulu-postig. Ce in pana mea e atat de greu sa dau un nenorocit de clik pe aceea sectiune si sa ma beliti ochii pe la reguli. Nu va ia mai mult de 10 minute, dar nu, in loc de asta, imi face ca apucati dublu sau triplu posting, iar eu trebuie sa ma enervez si sa cobor toti draci si sfinti din pod, pentru ca va este foarte lene - de fapt exagerat de lene - sa dai un nenorocit de Edit pentru a scrie si restul. Daca incep sa dau avertizari pentru prostia de dublu posting si sa banez, imi sariti in cap ca m-am facut cu draci. Ei bine, ori urmati dracului regulile alea ca sunt simple ca buna ziua ori suportati cunostintele.

Punc inchis si numai postati pe la anuturi globale nelamuriri. Pentru nelamuriri exista mess sau un topic cu nelamuriri.
Sus In jos
https://perfectenemy.forumgratuit.ro
 
Sa-mi bat yalele de la usa, cu dublu posting al vostru !!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Perfect enemy :: Blocat :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: