Perfect enemy
Bun venit pe Perfect Enemy si sper sa va distrati in voie, dar mai intai, dati o raita pe la reguli ^.^

P.S. Bara de warm imi sta la dispozitie Blushing:)
Perfect enemy
Bun venit pe Perfect Enemy si sper sa va distrati in voie, dar mai intai, dati o raita pe la reguli ^.^

P.S. Bara de warm imi sta la dispozitie Blushing:)
Perfect enemy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Concursuri fratilor ^.^

In jos 
AutorMesaj
Nywa
Niukenin
Nywa


Mesaje : 2122
Reputatie : 38
Data de inscriere : 21/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Akatsuki group

Concursuri fratilor ^.^ Empty
MesajSubiect: Concursuri fratilor ^.^   Concursuri fratilor ^.^ Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 7:00 am

Vad ca nu prea va intereseaza o competitie anime, mi-a venit o alta idee care mi-a dat-o
MoonLight. Vom face alte concursuri si sper ca useri sa se implice. Saptamana asta este un cocurs cu titlul "Cea mai tare si misto semnatura si avatar", iar castigatorul va fi pus de mine pe "Honour board", unde ii se va scrie de mine, ce concurs a castigat ^.^
Moderatori si Miss Admin - adica moa - le este interzis sa participe, dar pot vota pe unul dintre ei. Opt membri maxim vor avea voie sa participe, minim 3. Lista o veti avea la sectiunea corespunzatoare. In acest anunt global, vor fi postate si alte concursuri. Have a funn ^.^
Sus In jos
https://perfectenemy.forumgratuit.ro
 
Concursuri fratilor ^.^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Perfect enemy :: Blocat :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: